O nas

NASZA FIRMA powstała w 2003 roku i od początku swej działalności stawia sobie za cel wykonywanie wysokiej jakości usług informatycznych.

W roku 2003, w związku ze wzrostem liczby komputerów w domach oraz firmach, pojawiło się zapotrzebowanie na usługi informatyczne, które byłyby wykonywane na miejscu u klienta. Ważnym wymaganiem był również krótki czas reakcji i szybkie oraz efektywne wykonanie naprawy.

Dzięki trzymaniu się tych zasad współpracujemy dziś z kilkuset stałymi, zadowolonymi klientami – zarówno firmami, jak i osobami prywatnymi. Wraz z rozwojem Internetu zaczęliśmy wspomagać naszych klientów w tworzeniu stron www oraz systemów pobierania i przetwarzania informacji zawartych w Internecie.

Obserwując gwałtowny wzrost sprzedaży laptopów oraz wzrost zapotrzebowania na usługi naprawy tych urządzeń, od początku 2009 roku nasza firma wykonuje naprawy elektronicznych uszkodzeń w laptopach.

Od 2011 roku naprawiamy również urządzenia firmy APPLE, zarówno laptopy MacBook, komputery stacjonarne iMac, jak i iPhony, iPady oraz iPody.

Od 2015 roku zajmujemy się również instalacją monitoringu przemysłowego (CCTV). Obsługujemy zarówno instalacje analogowe, cyfrowe oraz AHD.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG I DOŁĄCZENIA DO GRUPY ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!